Tags

Ну що, панове – проголосувати, проголосувала… виявилось, що косульські працівники до мене не могли додзвонитись, бо номер був без однієї цифри, ну то таке – головне, що в списках я була, запрошення отримала й проголосувати змогла! Одночасно з роботою виборчої дільниці, консул вів прийом громадян, що зрештою мене хвилювало більш за все, бо терміново треба було з’ясувати деталі отримання нового “закордонного” паспорту. Від розмови з консулом залишилась абсолютно задоволенною – більш ніж адекватна людина, яка знаходиться на своєму місці (такий висновок зробила з того, що поки чекала, коли до мене дійде черга, слухала, як він вирішує питання з їншими!). Таким чином, чекаємо до середини січня, коли в консульстві буде встановлена електронна система подачі заяв на отримання паспортів, і будемо вирішувати питання.

П.С. після консульства понесла меня нелегка до Хуторка Сіті… за борщиком з дерунчиками та узваром – останнього не виявилось зовсім, в деруни теперь картоплю, напевне, не кладуть зовсім, а в борщ стільки оцету додали, що до цього часу в роті видчутно… а Міша знову отримав не доведене до ладу м’ясо:(

upd: еще на эти выборы у нас, оказывается, удалили графу “против всех” – что это за свинство?! у человека должен быть выбор – не отдавать свой голос никому из представленных кандидатов\партий!!!!

Advertisements